stat4u

Dekoracje na ścianę

Florystyczne
Zwierzęta
KoloroweSamoprzylepne dekoracje WALL ART przeznaczone są do tworzenia dekoracji na gładkich, nieporowatych powierzchniach. Świeżo malowane powierzchnie powinny być pozostawione do wyschnięcia przez minimum 3 tygodnie.

Nasze naklejki ścienne wykonane są z wysokiej jakości folii winylowej, która po nałożeniu na ścianę wygląda jakby została namalowana farbą. W zaledwie kilka chwil możesz odmienić wygląd swojego pokoju. Nie musisz przy tym martwić się o czasochłonną pracę, tak jak ma to miejsce np. przy malowaniu. Naklejki ścienne bardzo łatwo się naklejają i nie ma obawy, że coś się rozleje lub zabrudzi.

Cena:60zł / m²
Netto:48,78zł / m² (Vat 23%)


Przygotowanie powierzchni

Naklejki Wall Art nadają się do stosowania na wszystkich powierzchniach ściennych, ale przed przystąpieniem do wykonania grafiki należy wykonać próby na oklejanej ścianie.

Nie należy wykonywać dekoracji ściennej, jeżeli:

Nie zaleca się wykonywania grafiki na ścianach pokrytych farbami lateksowymi z matowym wykończeniem oraz farbami zawierającymi składniki antygraffiti.

Po całkowitym wyschnięciu farby na powierzchni ściany, a przed aplikacją grafiki wykonanej z folii, należy bardzo dokładnie oczyścić malowaną powierzchnię, szczególnie w narożnikach i na krawędziach. Kurz i inne zanieczyszczenia, które łatwo gromadzą się na ścianach i mogą powodować niewłaściwe przyleganie folii do powierzchni.Akcesoria do dekoracji

Rakla z filcem -  niezbędny przyrząd do przyklejenia naklejki na ścianę - 10złKolory folii dostępne w ofercie